برگزاری تورهای تخصصی

 

پیش از اقدام برای مهاجرت، کسب شناخت کافی از محیط و شرایط کشور مقصد امری ضروری به نظر می رسد، چرا که این شناخت در رسیدن به شرایط ایده آل و انتخاب مسیر مناسب اثر گذار خواهد بود.

مواردی وجود دارند که به نظر می رسد آگاهی از آنها پیش از یافتن شغل در هر کشور دارای اهمیت است از جمله؛ قوانین کار، آداب و رسوم مردم، هزینه های جاری زندگی، فرهنگ مهاجر پذیری، متوسط درآمد و … .

در همین راستا و به درخواست متقاضیان، گروه آریان بصورت دوره ای و با همکاری آژانس های گردشگری  اقدام به برگزاری تور های تخصصی آشنایی با کشور مقصد می نماید. در این سفر ها متقاضیان کار ضمن کسب شناختی دقیق می توانند بصورت مستقیم با کارفرمایان خارجی ارتباط گرفته و شرایط کاری را زبان آنان جویا شوند.

پیش از این، برگزاری چند دوره تور تخصصی ویژه پزشکان به مقصد کشور سلطنت عمان با موفقیت انجام گرفت که از ثمرات آن می توان به تعامل و هم افزایی پزشکان و مراکز درمانی ایرانی-عمانی برای گسترش روابط و بهبود سطح سلامت دو کشور و همچنین مشغول به کار شدن تعدادی از پزشکان ایرانی در عمان اشاره کرد.

تور ویژه صنعتگران ایرانی به کشور عمان از دیگر برنامه ­هایی است که گروه آریان من منظور تسهیل فرایند یافتن شرکای خارجی برای رونق و توسعه­ی کسب و کارهای ایرانی تدارک دیده است. در این سفر ویژه، صنعتگران می توانند از خدمات مشاوره ای گروه آریان در راستای ورود به بازار های بین المللی نیز بهره مند شوند.

علاوه بر تورهای کاری، گروه آریان اقدام به برگزاری دوره های اخذ فلوشیپ و بورد تخصصی زیبایی با همکاری موسسات بین المللی در کشورهای عمارات و قطر می نماید که متقاضیان پس از شرکت در این دوره ها میتوان نسبت به انجام به روز ترین فرایند های زیبای پزشکی اقدام نمایند.

برای اطلاع از آخرین تورهای تخصصی گروه آریان با کارشناسان ما تماس بگیرید

شرکت در نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی امارات

مشاهده
WordPress Image Lightbox Plugin
× تماس از طریق whats App